החזרות והחלפות

 

החזרה / החלפה של פריטים בהזמנה אישית

לא ניתן להחליף / לקבל זיכוי או החזר כספי על פריטים שיוצרו בהזמנה אישית, או כל פריט נעשה בו שינוי שאינו כפי שמופיע במפרט התכשיט הקיים באתר.
מאחר וכל הטבעות מיוצרות במיוחד לפי דרישה ובתאם למידה המבוקשת, לא ניתן לבצע החלפות / החזרים כספיים או זיכויים.

 

החזרה / החלפה ברכישה באתר

ניתן לבצע החזר כספי תוך 14 ימי עסקים מתאריך קבלת הפריט ובתנאי שהוחזר באריזתו המקורית, במצב מושלם כחדש ולא נעשה בו כל שימוש. ההחזר ינתן בהתאם לחוק הגנת הצרכן ובעלות דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם.

 

החזרה / החלפה ברכישה בחנות

ניתן לבצע החזר כספי תוך 2 ימי עסקים מיום הרכישה, בתנאי שהפריט הוחזר באריזתו המקורית, במצב מושלם כחדש ולא נעשה בו כל שימוש.
ברכישת תכשיט מחירו עולה על 3000 ש"ח - לא ניתן לקבל החזר כספי ע"פ חוק, אך ניתן לבצע החלפה או לקבל זיכוי למימוש בחנות או באתר.
ההחזר ינתן בהתאם לחוק הגנת הצרכן ובעלות דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם. ניתן להחליף / לקבל זיכוי לשימוש בחנות או באתר עד 14 ימי עסקים מתאריך קבלת הפריט, ובתנאי שהוחזר באריזתו המקורית במצב מושלם כחדש ולא נעשה בו כל שימוש.

 

שוברים וזיכויים

בעת רכישה באמצעות תווי קנייה / שובר מתנה או זיכוי לחנות - תתאפשר החלפה / קבלת זיכוי למימוש בחנות או באתר התאם למדיניות החזרת המוצרים.
לא ניתן לקבל החזר כספי.

 

הנחות ומבצעים

 HOTCROWN שומרת על זכותה לשנות מבצעים והנחות בהתאם למלאי וביקושים ובהתאם להחלטתה הבלעדית, ואף טרם המועד הקובע ככל ומבצע הוגבל בזמן.
מבצעים אינם תקפים על תכשיטים בעיצוב אישי.

 

 

במידה והנך מעוניינת להחזיר או להחליף תכשיט את מוזמנת ליצור אתנו קשר:

072-2991000  service@hotcrown.com