מדיניות פרטיות

הצהרת פרטיות:
לנו בהוטקראון חשובה שמירה על פרטיותך. אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך בעת ביקורך באתר אם במחשב או אם בטלפון הנייד. במידה ואינך מאשרת את מדיניות הפרטיות שלנו, אנא אל תבקרי באתר זה ואל תספקי מידע אישי כלשהו. השימוש באתר זה מהווה אישור רשמי למדיניות של הוטקראון.
מידע אישי:
אנו בהוטקראון מודעים לכך שאתן מספקות לנו מידע אישי. מה אנו עושים עם מידע זה? כאשר את רוכשת פריט מהאתר שלנו, כחלק מתהליך הרכישה, את מספקת לנו את פרטייך האישיים (שם, כתובת ומייל) אנו משתפים את חברת השליחויות DHL בפרטים אלה על מנת להשלים את ההזמנה. DHL היא חברה בינלאומית, מוכרת ומאובטחת. אנו סומכים עליה במאת האחוזים. כאשר את גולשת באתר שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את פרוטוקול האינטרנט שלך הוא ה-IP שלך. מידע זה מאפשר לנו ללמוד על הדפדפן ועל מערכת ההפעלה שלך. אנו גם עורכים מעקב אחר שימוש באתר שלנו כגון שיעורי הקלקות. מידע זה מאפשר לנו גם לוודא את אבטחת המשתמש.
באישורך בלבד, אנו נשלח אליך דיוור עם מידע על החנות, פריטים חדשים ועידכונים נוספים לצרכים שיווקיים. את יכולה להסיר את עצמך מרשימת התפוצה שלנו בכל עת על ידי הקלקה על "הסר מרשימת התפוצה" או
“unsubscribe from this list”
המופיעים בתחתית המיילים הנשלחים ללקוחותינו.
הסכמה ואישור:
הוטקראון מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת מידע ללקוח. כאשר לקוחה מבצעת הזמנה ומספקת מידע אישי כגון מספר כרטיס אשראי וכתובת למשלוח אנו מסיקים בזאת שהיא מאשרת את שימושינו בפרטים אלה לצרכים שצוינו בלבד. במידה ונבקש את פרטי הלקוחה מסיבה שאינה קשורה להזמנה או משלוח, אנו נבקש את אישורה או נאפשר את סירובה.
ביטול הסכמה ואישור:
במידה ולקוחה משנה את דעתה ומעוניינת בביטול אישור זה עליה
ליצור אתנו קשר
info@hotcrown.com
חשיפת מידע:
במקרה של הפרת תנאי השימוש של האתר, הוטקראון רשאית לחשוף את פרטיה האישיים של הלקוחה לרשויות האכיפה.
שופיפיי:
חנות האונליין שלנו היא תחת פלטפורמת שופיפיי. הם מספקים לנו את פלטפורמת האי-קומרס המאפשרת לנו למכור לך את מוצרינו ולספק לך את שירותינו. המידע שאת מספקת הינו מאובטח על ידי אחסון הנתונים ומאגרי המידע של שופיפיי. שופיפיי עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי
PCI תקן 
ברמה 1
תשלום:
הוטקראון אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה. אנו משתמשים בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותינו. תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הלקוחות וחברות -
האשראי. החדרת ה-
PCI DSS
 מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי.
למידע נוסף ניתן לקרוא את המדיניות של שופיפיי כאן: (https://www.shopify.com/legal/terms)
ואת מדיניות הפרטיות כאן:
 (https://www.shopify.com/legal/privacy).
שירותי צד שלישי:
נותני שירות שאיתם אנו עובדים, יעשו שימוש במידע האישי שניתן להם אך ורק כדי לספק את השירותים עליהם התחייבו להם. לעיתים לנותני שירות כאלה ישנן תקנות ונהלי שימוש ופרטיות משלהם. במקרים כאלו אנו ממליצים ללקוחותינו לפנות אליהם ולהתעדכן במדיניותם. חשוב לציין- שישנם נותני שירות הנמצאים בתחומי שיפוט שונים משלנו או של לקוחותינו. במקרים כאלו המידע האישי הנמסר על ידי לקוחותינו יכול לשמש נגדם תחת חוקי השיפוט האזוריים בהם נמצאים נותני השירות. ברגע שלקוחה עוזבת את האתר של הוטקראון או מופנית לאתר אחר מחוץ לאתר הוטקראון, תנאי השימוש והפרטיות של האתר אינם חלים עליה עוד.
לינקים המפנים מחוץ לאתר:
ברגע שלקוחה עוזבת את האתר של הוטקראון או מופנית לאתר אחר מחוץ לאתר הוטקראון, תנאי השימוש והפרטיות של האתר אינם חלים עליה עוד ואין אנו אחראים על תנאי השימוש והפרטיות של האתר אליו הופנתה או פנתה.
גוגל אנליטיקס:
האתר שלנו משתמש בגוגל אנליטיקס המסייע לנו ללמוד על ביקורים באתר ובאילו עמודים משתמשים צפו.
השימוש במידע זה הוא עסקי ולשיפור 
UX/UI
בלבד
במידה והינכם מעוניינים לבטל אפשרות מעקב זו על ידי גוגל עליכם לפנות לעמוד ביטול המעקב שלהם.
אבטחת מידע:
האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול
SSL
כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר.
תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הלקוחות וחברות האשראי.
החדרת ה-PCI DSS
מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי.
המידע מאוחסן ומאובטח בהצפנת
AES-256
אך חשוב לציין שאבטחת מידע ברשת לעולם אינה חסינה ב-100%.
אבטחת רשתות חברתיות:
אנו בהוטקראון מעודדים שיח ויצירת קשר דרך רשתות חברתיות לרבות פייסבוק, אינסטגרם, יו טיוב ופינטרסט. מדיניות השימוש והפרטיות של פלטפורמות אלה חל על המשתמשות במהלך השימוש בהן.
לפרטים על המדיניות של כל אתר:
Facebook: https://www.facebook.com/policy.php Instagram: https://instagram.com/about/legal/privacy/# Youtube: http://www.youtube.com/t/privacy Pinterest: https://policy.pinterest.com/en/privacy-policy
"עוגיות"- cookies
האתר שלנו משתמש ברשימת העוגיות המופיעה מטה. כל לקוחה יכולה לבטל את השימוש בהן. חשוב לציין שביטול כזה עלול לשנות את חווית המשתמש באתר.
_session_id, unique token, sessional, Allows Shopify to store information about your session (referrer, landing page, etc).
_shopify_visit, no data held, Persistent for 30 minutes from the last visit, Used by our website provider’s internal stats tracker to record the number of visits
_shopify_uniq, no data held, expires midnight (relative to the visitor) of the next day, Counts the number of visits to a store by a single customer.
cart, unique token, persistent for 2 weeks, Stores information about the contents of your cart.
_secure_session_id, unique token, sessional
storefront_digest, unique token, indefinite If the shop has a password, this is used to determine if the current visitor has access.
PREF, persistent for a very short period, Set by Google and tracks who visits the store and from where they are visiting