אני רוצה שהלקוחות שלי ירגישו בנוח ושירגישו מועצמות. הלקוחה שלי יכולה להיות אמא, אשת מקצוע, חיית מסיבות . היא מי שהיא רוצה להיות

גינת מויאל, מייסדת ומנכ״לית הוטקראון.

גינת

בשנת 2013, לצד בעלי לשעבר ישגב, הקמתי את HOTCROWN. המותג שלנו, שבסיסו בעיר התוססת תל אביב, נולד מתוך תשוקה משותפת לתכשיטים וסיפורים. יחד, יצאנו למסע ליצירת יצירות נצחיות שלא רק מעטרות את הגוף אלא גם נושאות נרטיבים משמעותיים.

בשנת 2019, דרכינו התפצלו, וקיבלתי את ההחלטה להמשיך לבד להוביל את HOTCROWN. כשרכשתי את חלקו של בעלי לשעבר, הייתי נחושה לשמור על החזון והמורשת של המותג שלנו, להחדיר בו אנרגיה ומסירות מחודשת. התשוקה שלי טמונה באנשים, בסיפורים ובתכשיטים.
אני מאמינה שלכל תכשיט יש סיפור, בין אם זה ירושה אהובה שעברה בדורות או יצירה בהתאמה אישית שנוצרה לאירוע מיוחד. האמונה הזו היא שמעוררת בי השראה ליצור קשרים משמעותיים באמצעות העיצובים והקולקציות שלנו.

אנחנו הוטקראון

הוטקראון יוצרת תכשיטי זהב ויהלומים ייחודיים, עדינים ובעלי נוכחות, מעוצבים ומיוצרים בתל אביב, ישראל.
הוטקראון נוצרה על ידי נשים, עבור נשים. העיצובים שלנו עם טאצ של אווירת וינטג' מעורבת באסטתיקה מודרנית, עשויים מזהב ממוחזר תוך שימוש ביהלומים נטולי קונפליקטים ואבני חן בסחר הוגן.
אנחנו מחויבות לאיכות וחדשנות בלתי מתפשרת, כל התכשיטים מיוצרים בגימור ברמה הגבוהה ביותר - מטבעות מורכבות ונוצצות ועד לעגיל הקטן ביותר, אנחנו שמות דגש על אסתטיקה נקייה ונצחית.
בהוטקראון אנחנו מאפשרות לך להתאים פריטים בעבודת יד בעיצוב אישי יוצא דופן המשקף את עצמך האמיתי.

SIGNATURE COLLECTIONS

אוסף הקולקציות המובילות של הוטקראון מכל הזמנים

הכתר

קולקציית הכתר האייקונית שלנו גורמת לכל אישה להרגיש כמו מלכה.
אבן היסוד של הוטקראון, משקפת את הלוגו הניצחי שלנו, עיצוב יוקרתי, מסמל כוח, אחדות וחוזק. הקולקציה מציעה מגוון אפשרויות בחירה בין טבעות, עגילים ושרשראות.

טיילורד

הקולקציה שואבת השראה מעולם החייטות:
חורי כפתורים, אבזמים ותפרים, קיבלו אינטרפרטציה מחודשת כתכשיטים משובצים יהלומים.

שח מט

במשחק השחמט הכללים ברורים. ההפכים נלחמים. השחורים נגד הלבנים, ובמלכודות ואסטרטגיה תלכוד את המלכה.
יהלומים לבנים כולאים ביניהם יהלומים שחורים כמו מתוך קרב להכרעת המערכה.
שמות התכשיטים מנציחים את השחמטאיות הבכירות בכל הזמנים וכמוהן כל תכשיט עומד בפני עצמו, מרשים ועוצמתי, וביחד ניתן לערבב ולענוד אותם בדרכים רבות ומגוונות.

אלף-בית 22 אותיות

בעולם בו יש שפע מהכל, אנחנו עיצבנו תכשיטים שמאפשרים לכל אחת להביא את האינדיבידואליות שלה לידי ביטוי, 22 אותיות השפה העברית, בוריאציות שונות, תליונים, צמידים, שרשראות וטבעות.