הבדל בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואים

מה ההבדל בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואים

מתנות לאישה בת 40 קריאה מה ההבדל בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואים הבא שרשראות זהב לאישה בעיצוב יוקרתי
אם הגעתם עד לכאן כנראה שמגיע לכם מזל טוב. כל מי שעומד להציע נישואין, מתחיל לברר היכן ניתן לרכוש טבעת אירוסין / טבעת נישואין, אך מה ההבדל בין טבעות אירוסין לטבעות נישואין מדוע ההבדלים הם משמעותיים על כך ועוד במאמר הבא. קחו בחשבון שלרכוש טבעת ללא קשר אם זוהי טבעת נישואין או לאו, היא משימה קשה ומורכבת ועל כן יש להיערך לכך בהתאם. בגדול טבעת אירוסין היא טבעת שניתנת במעמד הצעת הנישואין ואילו טבעת נישואין כשמה כן היא הטבעת באמצעותה מקדשים את בן/בת הזוג תחת החופה.

טבעות אירוסין

טבעות אירוסין נמכרות במגוון נרחב של דגמים / עיצובים עם או בלי שיבוצים – על פי רוב הטבעת הנמכרת ביותר היא הסוליטר – טבעת בעלת יהלום גדול במרכזה. ניתן לבחור טבעת אירוסין יוקרתית בעלת יהלום גדול ולשבץ סביב יהלומים נוספים ומנגד ניתן לרכוש טבעת קלאסית עם יהלום עדין במרכז.
טבעות אירוסין בהתאמה אישית – הצעת הנישואין היא מעמד מרגש ובכל מקרה אתם יכולים להתאים את העיצוב באופן אישי ובהתאמה מושלמת למי שעתיד/ה לענוד אותה. את העיצוב אתם יכולים לשלב בין מספר מתכות שונות ובין היתר זהב, זהב צהוב וכן הלאה והכל כמובן תלוי בסגנון הטבעת באמצעותה אתם מבקשים את ידה של אהובתכם. זכרו כי הבחירה היא מורכבת אך אתם יכולים לראות דוגמאות ובין היתר של טבעות אירוסין עדינות, יוקרתיות, ייחודיות וכן הלאה ולהציג לצורף את הסגנון.

טבעות נישואין

טבעות נישואין לעומת אירוסין לא כוללות שיבוץ יהלומים. על פי רוב טבעת נישואין קלאסית הן טבעות פשוטות ביחס לטבעות אירוסין – ההלכה קובעת כי על הטבעת להיות עגולה גם מבפנים וגם מהחוץ וזאת בשל ייצוג ההמשכיות והקשר ההדוק שבין הכלה לחתן (הזוג). כמובן שלאחר הטקס תוכלו לבצע על הטבעת חריטה בין היתר של התאריך / שמות וכן הלאה אך לא לפני טקס החופה. טבעת נישואין תיוצר מחומר אחד בלבד ובין היתר זהב, זהב לבן או זהב צהוב. להבדיל מטבעת אירוסין, טבעת נישואין עם יהלומים / קלאסית קלה יותר לבחירה ולרכישה, משום שעל פי רוב בני הזוג מגיעים יחד לרכוש אותה.
שימו לב כי ההבדל במחירים גם הוא משמעותי משום שטבעת אירוסין תהיה בהכרח מהודרת ויוקרתית יותר והיא תכלול יהלומים גדולים ומשופרים וזאת ביחס לטבעת הנישואין שתהיה פשוטה וצנועה יותר. חשוב להבין כי טבעת אירוסין היא בהכרח מהודרת ומרשימה יותר וזאת משום שלטבעת הנישואין יש כאמור הלכות שקובעות כי עליה להיות פשוטה. זכרו כי הטבעת עתידה ללוות אתכם לכל אורך החיים והיא שתזכיר לכם פעם אחר פעם את הרגעים המאושרים בחייכם כך שכדאי לבחור טבעת שמתאימה לאופייכם ולעיצוב המועדף עליכם.