מידות תכשיטים ותיקונים

בחירת מידה לטבעות:
 מידת האצבעות שלנו היא דבר מאוד אישי וכדי לדייק במידת הטבעת כדאי למדוד את  האצבע. 
הדרך הטובה ביותר לדייק את מידת הטבעת שלך היא ע"י הזמנת מדיד הטבעות שלנו.
הוא יגיע אליך תוך שלושה ימים ואת תקבלי עליו החזר מלא לאחר שתרכשי אצלנו טבעת.
אבל יש גם דרך למדוד בבית עם חוט:
1. חתכי חוט דק
2. לפפי אותו סביב האצבע שלך בחלק שהכי קרוב למפרק עליו תהיה הטבעת מונחת
3. סמני את נקודת המפגש עם תחילת החוט ומדדי את האורך עם סרגל. הסתכלי על המילימטרים
או עם התכשיטים שיש לך בקופסת התכשיטים האישית שלך:
תבחרי טבעת שנוחה לך על האצבע המיועדת ותמדדי את הקוטר שלה.
שינוי מידה:
טבעות: הקטנה או הרחבה של טבעת ייעשה על חשבוננו עד ארבעה חודשים מיום הרכישה (עד  מידה אמריקאית אחת בלבד). בתום 4 חודשים או במידה ומדובר בשינוי של מעל מידה אמריקאית אחת, ניתן לקבל הצעת מחיר לשינוי מידה.
 אם את.ה לא יודע.ת את מידת הטבעת של בן/בת זוגך ואת.ה זקוק.ה לעזרה , אנא צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.
 שרשראות וצמידים: הארכה של צמיד או שרשרת תתומחר לפי 30 שקלים לכל ס"מ נוסף. במידה ויש צורך לקצר אנו ניתן הצעת מחיר בהתאם לעבודה הנדרשת לאותו תיקון. 
תיקונים:
כדי להימנע מצורך בתיקון, אנו ממליצים לקרוא את המדריך שלנו: "כיצד לטפל בתכשיט ההוטקראון שלי". אנו אחראים על כל תיקוני תכשיטי הוטקראון למעט שברים, שריטות ואובדן. במידה ונעשה תיקון בידי מישהו אחר שאינו הוטקראון, האחריות על התכשיט תאבד מתוקפה.  אם רכשת תכשיט שלנו, בחנות או באתר, והוא זקוק לתיקון אנא צרי איתנו קשר.
משלוח תיקונים:
אנחנו נקבל את הפריט בערך שלושה ימים מיום שליחתו על ידי הלקוחה. התיקון ייעשה בתוך עד 7 ימי עסקים. מרגע קבלת התכשיט הוא יוחזר לבית הלקוחה בתוך שלושה ימים נוספים בערך. משלוח הטבעת אלינו וחזרה אל בית הלקוחה ייעשה על חשבון הלקוחה.
כיצד לטפל בתכשיט ההוטקראון שלי:
תחזוקה שוטפת של תכשיטי ההוטקראון שלך תשמור עליהם ותגרום להם להיראות כחדשים. שימי לב כשאת מרימה פריטים כבדים כדי להימנע מנזק לטבעות שברשותך. אנו מציעים שירות ניקיון מקצועי על חשבוננו לפריטים העשויים מזהב ומשובצי יהלומים. משלוח הטבעת אלינו ייעשה על חשבון הלקוחה. ניקוי התכשיטים נעשה על ידינו עם מנקה התכשיטים האולטראסוני. הוא ידאג שהתכשיט יחזור וייראה כחדש. אנו נדאג גם להחזיר את התכשיט אלייך על חשבוננו. במידה ותרצי ניקוי לתכשיטים שלך את מוזמנת ליצור איתנו קשר.


ליצירת קשר ופרטים נוספים  072-2991000   service@hotcrown.com